O CATERINGU ZLATÁ PRAHA

HISTORIE FIRMY

Catering Zlatá Praha   –   je pokračovatelem Známé cateringové společnosti MÁNES, která ukončila svoji činnost po 16ti letech 31.7. 2011, s uzavřením Restaurace MÁNES v roce 2011 a následně byla přejmenována na současný název Catering Zlatá Praha.

PROFIL FIRMY

Naše společnost patří mezi přední cateringové společnosti v ČR s dlouholetou praxí a službami na nejvyšší úrovni. viz naše reference.

Řídíme se profesionálním kodexem, který zahrnuje dodržování veškerých hygienických zásad a poskytování špičkového servisu na nejvyšší úrovni. Naším cílem je spokojenost zákazníků.

 

Většina našeho týmu má dlouholeté zahraniční zkušenosti. Jak řídící pracovníci, tak i kuchaři a číšníci prošli řadu zahraničních stáží.

 

 Naše služby realizujeme v historických objektech, firemních prostorách, v domácnostech, ale i na stavbách nebo večírcích pod širým nebem. Záleží na přání zákazníka.

Naše působnost je po celém světě.

 

Kromě gastronomie zařizujeme také hudební produkce všech žánrů, pronájmy prostor, květinová aranžmá a kompletní technické služby. Se svými zákazníky běžně spolupracujeme bez agenturních zprostředkovatelů, tudíž nás lze kontaktovat přímo. Máme vlastní autodopravu, včetně chladírenských vozů, party stany a jejich vybavení, takže nejsme v naší činnosti téměř ničím omezeni.

 

Samozřejmě splňujeme veškeré hygienické a další předpisy a nařízení povinné pro provoz gastra a cateringu. Máme také osvědčení vydané Ministerstvem průmyslu a obchodu jako uznávacího orgánu podle § 29 odst. 1 zákona č. 18/2004 Sb. o uznání odborné kvalifikace a jiné způsobilosti státních příslušníků členských států EU

© Catering Zlatá Praha | 2014 Všechna práva vyhrazena